Produkty dla każdego

Popularność automatów vendingowych nieustannie rośnie. Urządzenia spotkać można zarówno w centrach handlowych, na lotniskach, jak również w szkołach. Za ich wykorzystaniem przemawia przede wszystkim zróżnicowany towar, którym wypełnić można wnętrze maszyny, intuicyjna obsługa i brak konieczności oczekiwania w długich kolejkach. Wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup lub wynajem tego rodzaju sprzętu, gdyż pozwala to na generowanie sporych oszczędności, wynikających chociażby z braku potrzeby zatrudniania pracownika do obsługi tradycyjnego sklepu oraz organizacji dużej przestrzeni na lokal. Możliwości oferowane przez maszyny vendingowe są naprawdę ogromne. Produkty vendingowe mogą występować bowiem pod postacią zimnych i gorących napojów, a także różnego rodzaju słonych i słodkich przekąsek, batoników, a nawet zabawek. To świetna propozycja zarówno dla osób, które dopiero myślą o swoim biznesie, jak i przedsiębiorców nastawionych na rozszerzenie własnej działalności. Najważniejszym aspektem jest jednak odpowiedni jakościowo towar, który zapewni sprzedażowy sukces. Taki właśnie asortyment dostępny jest za pośrednictwem naszej firmy Axpal.

Zaopatrzenie maszyn – co oferujemy?

Produkty vendingowe oferowane przez Axpal, to szeroki asortyment słonych oraz słodkich przekąsek, które wykonane zostały z najwyższych jakościowo składników. Doskonale sprawdzą się do wykorzystania w maszynach zlokalizowanych w szkołach, galeriach handlowych oraz na terenie przedsiębiorstw.

Wśród propozycji znaleźć można:

• paluszki delikatesowe,
• paluszki serowo-cebulowe,
• paluszki z sezamem,
• paluszki z ziołami,
• paluszki z makiem,
• paluszki z solą,
• paluszki pikantne-paprykowe,
• popcorn,
• chrupki kukurydziane,
• pałeczki kukurydziane owocowe,
• kuleczki kukurydziane owocowe,
• ryż preparowany,
• pastylki pudrowe.

Te znane od lat i cenione na rynku przekąski z całą pewnością będą cieszyć się powodzeniem wśród konsumentów. Produkty pasują do bardzo szerokiej gamy urządzeń sprzedających. Doskonale się prezentują oraz gwarantują znakomite walory smakowe. W rezultacie stanowią najlepszy wybór, za pomocą którego można osiągnąć sprzedażowy sukces. Z oferty skorzystać mogą zarówno klienci detaliczni, jak i hurtowi. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło na osiągnięcie doskonałej jakości, która została doceniona poprzez wyróżnienie firmy szeregiem prestiżowych nagród.

Produkty vendingowe najwyższej jakości

Stawiamy na wysoką jakość swojego asortymentu, dlatego znajdujące się w ofercie produkty vendingowe stworzone zostały wyłącznie z najwyższej jakości składników oraz przy wykorzystaniu najnowszej technologii. Ziarna pozyskiwane są ze sprawdzonych i ekologicznych upraw. Starannie wyselekcjonowanie oraz niemodyfikowane genetycznie, zapewniają nie tylko doskonały smak gotowych produktów, ale także stanowią gwarancję zdrowej diety.

Chrupki kukurydziane lub ryż preparowany to doskonałe źródło błonnika pokarmowego, elementu niezbędnego dla wspomagania prawidłowej pracy układu pokarmowego. Dodatkowo w oferowanych przekąskach znaleźć można także szereg witamin i minerałów, korzystnie wpływających na serce i obniżających poziom cholesterolu. W rezultacie przekąski są świetną propozycją zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. To dobra alternatywa dla niezdrowych słodyczy. Pozwolą zaspokoić głód w czasie przerwy w zajęciach lub pracy. Przekąski sprawdzą się zatem zarówno dla wielbicieli doskonałego smaku, jak również osób dbających o swoją sylwetkę. Szeroki asortyment trafi w gusta każdego, nawet najbardziej wymagającego odbiorcy.

Produkty vendingowe w szkołach

Produkty vendingowe coraz częściej można spotkać również na terenach szkół. To korzystne z uwagi na dużą liczbę potencjalnych klientów. Podczas krótkich przerw uczniowie chętnie korzystają z tego typu udogodnień. Jest to bowiem o wiele szybsze i wygodniejsze rozwiązanie, niż czekanie w kolejce po zakup w tradycyjnym, szkolnym sklepiku. Ponadto są one otwarte jedynie w wyznaczonych godzinach, a na terenie niektórych placówek w ogóle nie występują. To właśnie tu z pomocą przychodzą automaty vendingowe.

Należy jednak pamiętać o tym, że w przypadku szkół, znajdujący się w ich wnętrzu asortyment jest regulowany prawnie. Produkty muszą bowiem spełniać odpowiednie normy, które określone zostały w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia. Mówią one o tym, że w 100 g produktu gotowego do spożycia nie powinno znaleźć się więcej niż 15 g cukru, 10 g tłuszczu oraz 1 g soli. Przepisy zostały stworzone z myślą o najmłodszych, aby ograniczyć dostęp do niezdrowej i wysokoprzetworzonej żywności, która zawiera dużą ilość tłuszczu, cukru, a także soli. W przypadku uczelni wyższych tego rodzaju restrykcje nie obowiązują, bowiem takie placówki nie zaliczają się do jednostek systemu oświaty.

Produkty vendingowe proponowane przez nas, tworzone są z myślą o zdrowej i zrównoważonej diety. Z tego powodu mogą być spożywane zarówno przez osoby dorosłe, jak i dzieci. Każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Warto skorzystać z asortymentu naszej firmy, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku spożywczym.